Tieslietu ministrija ir iecēlusi the Sheriffs Office spriedumu izpildīšanai, kas pieņemti Latvijā pret debitoriem, kuri atrodas vai kuriem pieder aktīvi Anglijā vai Velsā.

Mūsu valsts tiesībaizsardzības darbinieku komanda darbojas mūsu Augstākās tiesas pilnvaroto tiesu izpildītāju (Authorised High Court Enforcement Officers) kontrolē, kurus apstiprinājis lords–kanclers (Lord Chancellor) un Tieslietu ministrija (Ministry of Justice).

Eiropas izpildes rīkojums (EIR) un Eiropas maksājuma rīkojums (EMR)

Izpilde tiek veikta saskaņā ar Eiropas izpildes rīkojuma sertifikātu vai Eiropas maksājuma rīkojuma izpildāmības deklarāciju, kas ļauj kreditoram izpildīt spriedumu citā ES valstī bez nepieciešamības uzsākt jebkuras citu tiesvedību. Jūs piesakāties Eiropas izpildes rīkojuma sertifikātam vai Eiropas maksājuma rīkojuma izpildāmības deklarācijai tiesā, kas pieņēmusi spriedumu.

Norādījumi the Sheriffs Office

  • zvaniet mums pa tālr. +44 333 001 5100 vai rakstiet mums e-pastu (lūdzu, ņemiet vērā, ka grupas dalībnieki runā tikai angliski);
  • vajadzības gadījumā mēs jums nosūtīsim parakstāmās veidlapas;
  • mēs iegūsim izpildes pavēli Jūsu labā un uzsāksim izpildi;

Citi pakalpojumi

  • ja jums ir debitors Apvienotajā Karalistē, taču nav tiesas sprieduma pret to, sazinieties ar mums, lai saņemtu palīdzību;
  • mēs veiksim arī izsekošanu Jūsu labā, lai atrastu debitoru un viņa aktīvus.

Nākamie soļi

Lai uzzinātu kaut ko vairāk par mums vai sniegtu mums norādījumus, lūdzu, sūtiet e-pastu vai zvaniet pa tālr. +44 333 001 5100.